Tribuna/Баскетбол/Блоги/Банкеро міг зіграти за італійців на ЧС-2023 – але натомість прибив їх яскравим данком у чвертьфіналі
Відео

Збірна США не залишила жодного шансу європейцям.

Автор — Rarelone
5 вересня, 18:28

Збірна США дуже легко та весело вийшла у півфінал чемпіонату світу з баскетболу – не зустріла серйозного спротиву з боку італійців в 1/4, розгромивши їх з рахунком 100:63.

Все у матчі було зрозуміло ще до великої перерви, на яку американці пішли з перевагою у 22 очки.

Головна інтрига цього двобою ще до його початку формувалася навколо персони Паоло Банкеро: юний форвард «Орландо» має італійське походження і цілком міг зіграти за цю країну на ЧС-2023 (перемовини знаходились на просунутій стадії, і Банкеро вже нібито дав згоду виступати за європейців), але американці втрутились в останній момент – відмовитись від пропозиції вдягти майку США він просто не зміг.

У підсумку Банкеро провів непогану зустріч – набрав 8 очок та зробив 5 підбирань, 2 перехоплення і блок, ставши найкращим у американців за показником плюс/мінус («+27»).

А ще саме він створив головний хайлайт матчу – дуже і дуже ефектний аллей-уп з Тайрізом Халібертоном:

Наступний матч США проведуть в рамках півфіналу проти переможця чвертьфіналу НімеччинаЛатвія.